Remek meccs, hangulat - vereséggel a végén...

A 12. forduló eredményei - 1998. október 24.

Ferencváros - Diósgyőr 3-4 (1-2)

G: Szabics (20.p, 69.p), Bükszegi (74.p)

Ferencváros: Udvarácz – Telek – Vámosi, Mátyus – Kriston (Simon 86.), Nyilas, Schultz (Jagodics 83.), Kovács B. (Vincze O. 60.), Nagy N. – Bükszegi, Szabics Edző: Nyilasi Tibor

Üllői út, 10 ezer néző

Kint voltam. Egy marha nagy meccsen megint csak magunkat okolhatjuk a vereségért! Egyszerűen nem tudunk nyerni, a végét, vagy az elejét mindig elbasszuk. Már a 45. másodpercben vezethettünk volna, e helyett a félidő közepére: 0-2. Aztán egyenlítettünk, de rá 2 percre megint náluk az előny... Aztán az ellentámadásból 3-3 és ezután már tényleg nem védekeztünk, annyira mentünk előre - mi lett a vége? A 84. percben megkaptuk a negyediket is. Itt ezen a meccsen tényleg nem érdemeltünk vereséget, de még a döntetlen sem lett volna igazságos - és mégis: pont nélkül zártuk a meccset. (Ábrahám sporttársnak is gratula!). Mindenesetre nagy meccs volt, nagy hangulattal, pyro show-val az elején - minden meccsnek ilyennek kellene lennie!!!

UTE - Vasas 2-0

Győri ETO FC - Dunaferr 2-1

DVSC - KHFC 0-2

BVSC - Haladás 2-1

ZTE - Nyíregyháza 1-0

Vác FC - Videoton 2-1

Siófok - III. ker. TVE 2-1

Gázszer - MTK 1-3