Békéscsaba - Vác FC 0-0

Ferencváros - DVSC 3-3 (1-1)

G: Czéh (26.p), Szekeres (76.p), Kuznyecov (79.p)

FerencvárosSzeiler – Telek, Hrutka (Kuznyecov 46.), Szekeres – Páling (Lisztes 65.), Simon, Lipcsei, Czéh, Keller – Nagy Zs., Koponovic Edző: Novák Dezső

Kint voltam. Mi vezettünk 1-0-ra, addig elég jól, bátran játszottunk. Aztán a gólunk után nem sokkal kaptunk egy szerencsétlen gólt és a félidő 1-1 volt. A 2. félidőben kaptak egy 11-est, ezt belőtték, majd a 73. percben egy kontrát is értékesítettek, így 1-3 volt...

Ezután aztán összekaptuk magunkat és 6 percen belül egyenlítettünk, sőt talán még győzhettünk is volna - de mindegy, mert most ez is elég volt,

B A J N O K O K  V A G Y U N K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A lefújás után még a stadionban volt egy fél órás őrjöngés (bemehettünk a pályára), aztán elindultunk a Váci utca felé. A hangulat frenetikus volt,minden külföldi minket fotózott. Kb. 1 órán át tartott az ünneplés.

Még 2 forduló van hátra, jön a Parmalat és megyünk Akasztóra.

S Z É P  V O L T  F I Ú K !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!