Vác FC Samsung - Ferencváros 3-4 (3-1)

G: Lipcsei (39.p - 11-esből, 60.p, 71.p - 11-esből), Keller (75.p)

Kupagyőztes: FERENCVÁROS (összesítésben 6-3)

Ferencváros: Szeiler – Telek – Kuznyecov, Szekeres – Páling, Lipcsei, Simon, Czéh (Lisztes 46.), Keller – Kopunovic, Neagoe (Nagy Zs. 60.) Edző: Novák Dezső

Kint voltam. Az eleje rémálom volt... A 15. percben már 2-0 volt oda, azaz ledolgozták a hátrányukat. A 38. percben pedig már hárommal mentek - kezdett szar lenni...

Pedig az első percekben jobbak voltunk, mégis 2 kapura lövésből 2 gólt értek el - ezután meg már a játék irányítását is átvették, így a harmadik gól már nem volt váratlan.

Szerencsére rá 1 percre Kopunovics kapura fejelt, amit Nagy Tibike csak kézzel tudott menteni a gólvonalon; ergo kiállítás és 11-es! Peti bevágta - ez volt a félidő.

A 2. félidőben bejött a Lisztes + persze emberelőnyben voltunk, így szinte azt csináltunk amit akartunk és végül megérdemelten győztünk.

Kurva nagy fieszta volt hazafelé a vonaton + a Nyugatiban - zengett az egész pályaudvar!!!

K U P A G Y Ő Z T E S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!