Győzelem a Népstadionban és 4 között a kupában

Csepel - PMSC 0-1

Kispest HFC - Ferencváros 3-4 (0-1)

G: Kopunovics (15.p), Nagy Zs. (50.p), Hrutka (66.p), Lipcsei (71.p)

FERENCVÁROS: Balogh – Telek – Hrutka, Kuznyecov – Simon, Albert, Lisztes (Czéh 81.), Lipcsei, Szekeres – Nagy Zs., Neagoe (Kopunovic 8.) Edző: Novák Dezső

Kint voltam. A félidő még csak 0-1 volt, aztán rákapcsoltunk és a 71. percre már néggyel mentünk. Fieszta, kurva jó hangulat... és 15 perc alatt 3 kispesti gól - a legutolsó a 88. percben. Mindegy, a lényeg a 3 pont és az, hogy továbbra is elsők vagyunk. Szerdán MK visszavágók, aztán válogatott szünet, majd jön a Nagykanizsa.

Ferencváros - BVSC 3-0 (2-0)

G: Czéh (5.p), Hrutka (15.p), Kopunovics (80.p)

FERENCVÁROS: Balogh – Telek – Hrutka (Kecskés 29.), Simon, Kuznyecov – Páling, Lisztes (Szűcs M. 82.), Czéh, Szekeres – Kopunovic, Nagy Zs. Edző: Novák Dezső

Tj: Ferencváros 5-4-gyel

Tök sima hál' Istennek - a BVSC-nek szinte helyzete sem volt. Tartalékos összeállításban is (Albert, Lipcsei, Keller is hiányzott) simán jutottunk tovább.