Bajnokok Ligája, D-csoport (Szept. 27., szerda):

Ferencváros - Ajax Amsterdam 1-5 (0-0)

G: Nyilas (59.p - 11-esből)

Ferencváros: Hajdu – Nyilas, Telek, Kuznyecov (Keller 81.), Kecskés – Zavadszky, Lisztes, Simon, Kopunovic, Vincze O. – Kuntic Edző: Novák Dezső

Kint voltam. Hát, itt volt az Ajax, Európa legjobbja és ha már itt volt, be is rámolt nekünk egy ötöst! Azért nem volt ilyen egyértelmű - már ami az eredményt illeti - a meccs, hiszen a 78. percig csak 1-3 volt az eredmény, ami azért egy elfogadható(bb) végeredmény lett volna.

Sőt a 2. félidő elején még 0-0 volt, bár agyon sok helyzetet elszórakoztak, elpuskáztak a hollandok. Aztán az 57. percben megkaptuk az elsőt, amire még szinte rögtön válaszolni tudtunk egy jogos tizenegyesből. Aztán beindultak és a 67., 78., 82., 88. percben lőttek 4 gólt és vége.

Mi fantasztikusan küzdöttünk, de a 60. perctől fokozatosan elfáradtunk - van ekkora különbség sajnos a két csapat között.

De nekünk nem az Ajaxot kell megvernünk, szép volt Fiúk!