Bajnokok Ligája, D-csoport (Dec. 6., szerda):

Ajax Amsterdam - Ferencváros 4-0 (2-0)

G: -

Ferencváros: Hajdu – Páling (Nagy Zs. 90.), Hrutka, Kuznyecov, Keller – Nyilas, Albert, Szűcs, Lisztes, Vincze O. – Kuntic (Kopunovic 66.) Edző: Novák Dezső

Csak magunknak köszönhetjük ezt a vereséget...! Már az 5. percben akkora helyzetünk volt, hogy azt szinte el sem hittem - sajnos Kuntics elmélázott és 8 méterről a kapusba lőtte a labdát. Aztán két hibából kaptunk 2 gólt, de szerencsére a hollandok ezután azért nem törték össze magukat.

A 2. félidőben is kaptunk kettőt, de ekkor is voltak helyzeteink, sőt ezekből 2-3 gólt is lőhettünk volna! Jellemző, hogy Albert az utolsó percekben még egy kapufát is lőtt. Szóval szebb lett volna, ha betalálunk és úgy kapunk ki.

Mindenesetre legalább eljutottunk - első magyar csapatként - idáig és ez nem semmi!